II miejsce dla zespołu KAMA w Kalwarii Zebrzydowskiej.

FotoPod koniec stycznia br. w Kalwarii Zebrzydowskiej w sali widowiskowej Centrum Kultury, Sportu i Turystyki odbył się Konkurs Kolęd i Pastorałek dla dzieci i młodzieży. Z okolicznych województw, miast i miejscowości na konkurs zgłosiło się 88 solistów i 42 zespoły wokalne z różnych kategorii wiekowych. Wśród uczestników znalazł się również zespół wokalny Kama z naszej szkoły, który reprezentowany był przez: Amelię Bielańską, Małgorzatę Dłuską, Gabrielę Klekot, Natalię Kiszkę, Gabrielę Lepucką i Wiktorię Pawłowską.

W kategorii zespołów klas VII – VIII zespół Kama zdobył II miejsce.

Możliwość  wysłuchania wielu różnorodnych wykonań i obcowania z tak dużą ilością  uczestników mających podobne zainteresowania była doskonałą lekcją muzyki dla śpiewającej młodzieży z naszej szkoły.

 

Dodatkowe informacje