„ Z uśmiechem i dobrym humorem, witamy wiosnę pięknym kolorem!”

FotoW piątek, 22 marca, uczniowie naszej szkoły powitali tak wyczekiwaną przez wszystkich wiosnę. Mimo, że za oknem było jeszcze szaro i ponuro to nasza szkoła rozświetliła się wiosennymi kolorami.

Z tej okazji został ogłoszony konkurs na najładniejsze i najbardziej kolorowe powitanie wiosny. Zadaniem każdej klasy było ułożyć krótką, oryginalną rymowankę o wiośnie oraz udekorować drzwi swojej klasy. Dodatkowo pod ocenę brana była ilość uczniów ubrana w wylosowany wcześniej kolor. Główną nagrodą w konkursie była możliwość wyboru przez uczniów jednego dnia bez odpytywania i kartkówki .

Zadaniem uczniów klas młodszych było udekorowanie sukni Pani Wiosny.

 Główna nagroda okazała się bardzo atrakcyjna dla uczniów, dlatego wszystkie klasy wzięły udział w konkursie i wykazały się niezwykłą kreatywnością. Jury, złożone z przedstawicieli SU i pod opieką p. Katarzyny Sanockiej miało naprawdę trudne zadanie. Po zliczeniu wszystkich punktów wyłoniono zwycięzców konkursu.

W kategorii klas IV-VIII i IIIG zwyciężyła klasa IVB, natomiast w kategorii klas I-III, klasa IIa. Zwycięskie klasy otrzymały pamiątkowe dyplomy, a dodatkowo uczniowie klas młodszych drobne upominki (zakładki do książek oraz kolorowe balony).

 Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczniom i wychowawcom dziękujemy za udział w zabawie.


 

 

 

Dodatkowe informacje