Wizyta Świętego Mikołaja.

FotoW dniu 6 grudnia 2018 roku uczniów naszej szkoły odwiedził Święty Mikołaj w towarzystwie dwóch uroczych Śnieżynek i Diabełka. W szkole zapanowała bardzo wesoła atmosfera gdyż zjawił się wyjątkowy Gość z workami pełnymi prezentów. Jak to już w zwyczaju bywa Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami rozdawał drobne podarunki grzecznym uczniom.

Niektórzy aby otrzymać prezent musieli zaprezentować swoje umiejętności – recytowali wiersze lub śpiewali piosenki, popisywali się również umiejętnościami sportowymi. Słodkie upominki sprawiły uczniom wiele radości. Wszyscy mogli zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem i Śnieżynkami.

          Miejmy nadzieję, że zachowanie uczniów będzie wzorowe i w przyszłym roku Mikołaj także nie zapomni o naszej szkole.

 

Dodatkowe informacje