1918r.–2018r.–100 lecie Niepodległości Polski.

FotoAby wyjść naprzeciw tak ważnej i pięknej rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Naszą Ojczyznę i uczcić w szlachetny sposób historyczną datę, uczniowie naszej szkoły z wielkim zaangażowaniem przystąpili do uczestnictwa w rodzinnym konkursie plastycznym „100 kotylionów na 100 lecie Niepodległości Polski”.

Konkurs ten spotkał się z dużym zainteresowaniem uczniów i ich rodziców, gdyż była to okazja do wspólnego - rodzinnego przeżywania tak ważnego święta dla Nas - dla Naszej Ojczyzny. Dzieci wspólnie z rodzicami przygotowały wspaniałe kotyliony, które uczniowie naszej szkoły wręczali starszym i młodszym uczestnikom przed każdą mszą świętą w naszym Sanktuarium 11 listopada 2018r.

A były tam kotyliony szczególnie piękne - bo wykonane przez najmłodszych oraz te, które wyróżniały się kunsztem artystycznym i precyzją rąk starszych uczniów.

Z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę, uczniowie naszej szkoły  rozdali ponad 950 kotylionów.

 

 

Dodatkowe informacje