„Z Aniołem w Tle” XIII Edycja Gminnego Konkursu.

Foto15 grudnia 2017 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowcu odbyła się XIII edycja Gminnego konkursu „Z Aniołem w tle”. Konkurszostał zorganizowany przez Szkołę Podstawową im. Tadeusza Kościuszki w Tarnowcu i GOK w Tarnowcu pod kierunkiem p. Edyty Koszyk. W konkursie wzięło udział 146 uczniów ze szkół z terenu naszej Gminy: NSP Łajsce, NSP Czeluśnica, NSP Umieszcz, NSP Roztoki, NSP Łubienko, NSP Glinik Polski, SP Łubno Szlacheckie, SP Tarnowiec W tym roku prace konkursowe wykonywane były w 6 grupach wiekowych: klasa I, II, III – anioł, klasa IV-V, VI-VII– choinka, klasy gimnazjalne - bombka.

Prace konkursowe oceniła komisja w składzie: p. Urszula Boratyn, p. Alicja Grasela,

p. Magdalena Fortuna, p. Magdalena Kopczak, p. Joanna Tomkiewicz.

Nagrody i dyplomy wręczali: Wójt Gminy Tarnowiec- p. Jan Czubik, Przewodniczący Rady Gminy Tarnowiec– p. Jarosław Pękala, Przewodnicząca Komisji Oświaty – p. Danuta Karp, Dyrektor GPGK Tarnowiec p. Zbigniew Koza, p. Magdalena Kopczak i p. Edyta Koszyk.

Anioł  – z 64 prac czołowe miejsca zajęły prace uczniów:

Klasa I

I miejsce: Nikola Segin – NSP Umieszcz
II miejsce: Oliwia Wilgucka – NSP Roztoki
                 Krzysztof Szajnicki
– SP Tarnowiec
III miejsce: Maja Bigos – NSP Roztoki
                  Kamil Przemyski – NSP Glinik Polski
IV miejsce: Amelia Dedo- SP Tarnowiec

Klasa II

I miejsce: Maja Leśniak - NSP Roztoki
II miejsce: Martyna Olbrot - NSP Roztoki
                 Jagoda Bajowska – NSP Roztoki
III miejsce:  Lena Jarek – NSP Roztoki
                  Jan Tomasik –
SP Tarnowiec

Klasa III

              I miejsce: Zofia Nowak – NSP Glinik Polski
II miejsce: Hanna Kusz – SP Tarnowiec
                  Róża Soboń -
SP Tarnowiec 
III miejsce: Milena Kaczorowska – SP Tarnowiec
                  Jagoda Dzik
– SP Tarnowiec
                  Adrian Zięba –
SP Tarnowiec

Wyróżnienia w kategorii klas I-III otrzymali:

Klaudia Piotrowska, Martyna Gradowicz, Oliwia Budnik, Lena Figlus, Bartosz Klocek, Norbert Garda, Julia Wojdyła, Nikola Jakubowska, Paweł Tomasik, Kacper Uram, Jagoda Latoszek, Wiktor Bonar, Milena Wilusz, Adam Bochnia,  Julia Wiśniowska,  Adrian Zięba, Olga Tomasik Julia Sławniak, Aleksandra Opałka, Karolina Smoleń, Daria Utylska, Tomasz Syrek, Kamila Gierula, Szymon Radoń, Maja Kudroń, Jakub Opałka, Adrian Hłyń, Mirosław Syrek, Izabela Sorys.

Pozostałych 18 uczniów otrzymało dyplomy za udział w konkursie.

CHOINKA– z 64 prac konkursowych 12 zajęło czołowe miejsca:

Klasa IV- V

I miejsce: Eliza Tęcza – SP Tarnowiec
                   Szymon Szmalarz - SP Tarnowiec
II miejsce: Jakub Wietecha – NSP Umieszcz
III miejsce: Kamil Banach – NSP Czeluśnica
                  Laura Urban – SP Tarnowiec
                  Ksawery Forc – SP Tarnowiec 

Klasa VI-VII

I miejsce: Klaudia Mikuś – NSP Glinik Polski
                  Kamila Pleban – NSP Łajsce
                  Jessica Pieknik – NSP Łubienko
                  Paweł Grzesik – NSP Umiescz
II miejsce: Gabriela Lepucka – SP Tarnowiec
                  Łukasz Grzesik – NSP Umiescz

Wyróżnienia w kategorii klas IV-VII otrzymali:  

Paulina Jaworska, Natalia Domaradzka, Emanuela Czaja, Antoni Pac, Małgorzata Gadzała, Małgorzata Dłuska, Joanna Czekańska, Otylia Gierlicka, Mateusz Świdrak, Jakub Dłuski, Oliwia Janas, Amelia Rozpara, Hubert Szerląg, Dominik Bochnia, Jan Czekański, Magdalena Olbrot, Wiktor Tęcza, Marlena Syrek, Barbara Klocek, Małgorzata Gałuszka, Olga Dubiel, Kamila Machowicz, Mateusz Ptaszek, Kornelia Ziomek, Zofia Bonar, Maria Tomasik, Natalia Majkut, Kamil Grzesik, Adriana Gumienna, Wiktoria Jurasz, Martyna Muszyńska, Hubert Przemyski.

Pozostałych 21 uczestników otrzymało dyplomy za udział w konkursie.

BOMBKA– Gimnazjum

Z 18 prac konkursowych 5 otrzymało nagrodę główną:

I miejsce: - Katarzyna Betlej – Tarnowiec
II miejsce: Zuzanna Dziura – Tarnowiec
III miejsce: Sandra Wójtowicz- Łubno Szlacheckie
                  Klaudia Budnik –
Tarnowiec
IV miejsce: Patryk Gradowicz – Łajsce

Wyróżnienia zdobyli:

Aleksandra Szmalarz, Wojciech Zarudzki, Weronika Gradowicz, Natalia Baran, Adrian Jakubowski.

Pozostali uczniowie za udział w konkursie odebrali dyplomy.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz bilety do Atrkina w Krośnie, zaś laureaci konkursu dodatkowo nagrody rzeczowe. Wszyscy zostali ugoszczeni pyszną drożdżówką i herbatką. Było to możliwe dzięki Sponsorom konkursu, którym za hojność bardzo gorąco dziękujemy. Należą do nich:

  • Gmina Tarnowiec – Komisja Oświaty
  • Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu
  • GPGK Tarnowiec
  • Rada Rodziców SP Tarnowiec
  • Stowarzyszenie Unia Szkół – Roztoki- Glinik Polski
  • Parafia Tarnowiec - Proboszcz Ks. Jerzy Uchman
  • M.W. Bochnia – Młyn „Adam” z Potakówki
  • J. Pękala – Przewodniczący Rady Gminy Tarnowiec
  • Przedsiębiorca z Tarnowca- Anonimowy
  • E. Koszyk - Opiekun konkursu

Z inicjatywy Opiekuna konkursu prace konkursowe zostały wystawione do sprzedaży podczas Charytatywnego Koncertu Kolęd i Pastorałek, który odbył się 17 grudnia w GOK-u w Tarnowcu. Pozostałe prace konkursowe można zobaczyć w Sanktuarium Matki Bożej  Zawierzenia w Tarnowcu.

Dziękując wszystkim wykonawcom tegorocznych prac konkursowych: uczniom, a także rodzicom, dziadkom, nauczycielom zapraszamy do kolejnych edycji Konkursu!

 

Dodatkowe informacje