Dzień Pluszowego Misia.

Foto „Dzieci lubią misie,
misie lubią dzieci.”

Tradycyjnie 25 listopada w naszej szkole to dzień,  kiedy wraz z uczniami przychodzą ich pluszowi ulubieńcy. Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką czy w kubraczku… każde dziecko posiada przecież własnego, ulubionego, pluszowego misia.

Z ulubionym bohaterem  Misiem Uszatkiem mogli spotkać się najmłodsi uczniowie naszej szkoły dzięki pani dyrektor Urszuli Boratyn, która dla nich wcieliła się w rolę lektora. Lekturze książki towarzyszyło niezwykłe poruszenie, bo Miś to dobry znajomy dzieci. Pani dyrektor serdecznie zachęcała  do czytania uroczych, pełnych humoru i mądrości opowiastek.

Dla wszystkich uczniów naszej szkoły dzień pluszowego misia był okazją do udziału w akcji Misie  Ratownisie. Zebrano wiele przytulanek, które zostały przekazane na ręce organizatorki akcji pani poseł na Sejm Joannie Frydrych. Podczas spotkania w naszej szkole Pani poseł nagrodziła uczniów pamiątkowymi dyplomami oraz wyraziła wdzięczność  za zaangażowanie uczniów i nauczycieli.

Dodatkowe informacje