Dziękuję, Przepraszam i Proszę…

Foto            Te magiczne słowa w szczególny sposób towarzyszyły naszym uczniom 2 czerwca 2017 r. Stało się to za sprawą uczestnictwa w interesującym programie przygotowanym i zaprezentowanym przez aktorów grupy artystycznej PRO-ART-KRAK: Wojciecha Habelę oraz Jacka Lecznara.

Przedstawili oni program pomyślany i przygotowany specjalnie dla młodzieży szkolnej pt.: „Dziękuję, przepraszam i proszę, czyli zasady dobrego zachowania”. Uczniowie klas III – VI szkoły podstawowej oraz gimnazjum mieli okazję do skonfrontowania swojego postępowania z ogólnie obowiązującymi oraz ułatwiającymi życie nawykami dobrego zachowania.

Humorystyczne wystąpienie przy współudziale naszych uczniów było doskonałą powtórką zasad savoir vivre oraz utwierdzeniem w przekonaniu, że magiczne słowa: dziękuję, przepraszam i proszę czynią nasze życie łatwiejszym.

Przypomnieli sobie znane już im zasady dobrego zachowania oraz poznali nowe, które będą mogli zastosować w życiu codziennym.

 

Dodatkowe informacje