Wigilia szkolna.

Wigilia Szkolna.   Nadeszły upragnione, długo wyczekiwane Święta Bożego Narodzenia. Przygotowywaliśmy się do nich wszyscy – cała społeczność Zespołu Szkół Publicznych w Tarnowcu. I wreszcie nadszedł ten piękny dzień – 22 grudnia. Zgromadziliśmy się w sali gimnastycznej, by podziwiać przedstawienie jasełkowe, przygotowane przez panie Edytę Koszyk, Magdalenę Mazur i Joannę Walczak, a uświetnione występami chóru szkolnego pod kierownictwem pani Marty Kapały. Tegoroczne jasełka stanowiły swoistą kontynuację Tygodnia Edukacji Globalnej – do żłóbka Jezusa pielgrzymowali przedstawiciele wszystkich kontynentów.

Po przedstawieniu i wspólnej modlitwie odbyło się uroczyste dzielenie opłatkiem. Następnie wszystkie klasy wraz z wychowawcami rozeszły się do sal lekcyjnych, gdzie czekali rodzice z pysznym, świątecznym poczęstunkiem.

Jak co roku nasze spotkanie wigilijne wywołało wiele wzruszeń i pozytywnych emocji, które potwierdzają, że w naszej szkole panuje rodzinna atmosfera. Wszystkim Uczniom, Nauczycielom, Rodzicom, Sympatykom naszej szkoły życzymy, by spełniły się wypowiedziane w czasie naszej wigilii życzenia – nawet te najtrudniejsze do realizacji. Wesołych Świąt!

Dodatkowe informacje