Rozstrzygnięcie konkursu matematycznego.

Dnia 2 czerwca 2022 r. nasza szkoła  przeprowadziła Powiatowy Konkurs „Matematyka bankiem praktycznej wiedzy”. To była już czwarta edycja. Testy konkursowe zgłoszeni uczniowie pisali online. Od początku patronat nad konkursem objęli:

  • Prodziekan Podkarpackiej Szkoły Wyższej w Jaśle , pani Joanna Bril,
  • Dyrektor tarnowieckiego oddziału Banku Spółdzielczego w Bieczu pan Piotr Wietecha.

Jak w ubiegłych latach koordynatorami konkursu byli pani Katarzyna Forc – nauczyciel matematyki, pan Mariusz Nazgowicz i pani Barbara Stec – nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej. W tej edycji do koordynatorów dołączyła pani Joanna Walczak, nauczyciel matematyki w Szkole Podstawowej w Tarnowcu.

W konkursie wzięło udział ogółem 56 uczestników z 6 szkół: Glinik Polski - 11, SP2 Jasło - 6, Łajsce - 8, Nowy Glinik - 10, Tarnowiec - 15, Umieszcz - 6 .

Reprezentanci poszczególnych poziomów liczyli:

  • klasa I – 7 uczniów
  • klasa II – 8 uczniów
  • klasa III – 8 uczniów
  • klasa IV – 8 uczniów
  • klasa V – 8 uczniów
  • klasa VI – 1 uczeń
  • klasa VII – 8 uczniów
  • klasa VIII – 8 uczniów

WYNIKI KONKURSU MATEMATYCZNEGO 2022

KLASA I

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

Miejsce

1.

Opalka  Karol

NZSP w Łajscach

I

2.

Gaweł Alan

NSP w Nowym Gliniku

II

3.

Gaweł Antek

NSP w Nowym Gliniku

III

4.

Ziemski Michał

SP w Tarnowcu

IV - wyróżnienie

5.

Świerczek Mikołaj

SP2 w Jaśle

V - wyróżnienie

KLASA II

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

Miejsce

1.

Marek Anna

NSP w Nowym Gliniku

I

2.

Kret Maciej

SP2 w Jaśle

II

3.

Marchewka Dawid

NSP w Nowym Gliniku

III

4.

Figlus Aleksandra

NZSP w Łajscach

IV - wyróżnienie

5.

Rączka Maja

SP2 w Jaśle

V - wyróżnienie

KLASA III

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

Miejsce

1.

Zasadny Grzegorz

SP2 w Jaśle

I

2.

Woliński Adam

SP2 w Jaśle

II

3.

Benicki Bruno

NZSP w Łajscach

III

4.

Buczyński Radosław

SP w Tarnowcu

IV - wyróżnienie

5.

Lawera Wojtek

NSP w Nowym Gliniku

V - wyróżnienie

KLASA IV

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

Miejsce

1.

Gaweł Martyna

NSP w Nowym Gliniku

I

2.

Głowacki Gabriel

NSP w Umieszczu

II

3.

Marek-Gębuś Konstancja

NSP w Nowym Gliniku

III

4.

Kupka Mateusz

SP w Tarnowcu

IV - wyróżnienie

5.

Sanocki Michał

SP w Tarnowcu

V - wyróżnienie

KLASA V

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

Miejsce

1.

Przemyski Kamil

NSP w Gliniku Polskim

I

2.

Figlus Lena

NZSP w Łajscach

II

3.

Kobak Kinga

NSP w Gliniku Polskim

III

4.

Sanocki Dawid

SP w Tarnowcu

IV - wyróżnienie

5.

Wojdyła Julia

NSP w Umieszczu

V - wyróżnienie

KLASA VI

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

Miejsce

1.

Baca Fabian

NSP w Gliniku Polskim

I

KLASA VII

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

Miejsce

1.

Nowak Zofia

NSP w Gliniku Polskim

I

2.

Kwiek Emilia

SP w Tarnowcu

II

3.

Smoleń Karolina

NZSP w Łajscach

III

4.

Opałka Aleksandra

NZSP w Łajscach

IV - wyróżnienie

5.

Ślusarczyk Kamil

SP w Tarnowcu

V - wyróżnienie

KLASA VIII

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

Miejsce

1.

Forc Ksawery

SP w Tarnowcu

I

2.

Tomasik Maria

SP w Tarnowcu

II

3.

Kamińska Anna

NSP w Gliniku Polskim

III

4.

Mastej Krzysztof

NZSP w Łajscach

IV - wyróżnienie

5.

Świdrak Mateusz

NSP w Gliniku Polskim

V - wyróżnienie

 

 

Dodatkowe informacje