Sukces naszych Ósmoklasistów!

Mimo że rok szkolny nie zaczął się zbyt łaskawie dla uczniów i przysporzył im wiele zdalnych psikusów, to jednak zakończył się bardzo pomyślnie.

Nasi uczniowie w tak trudnym dla nas wszystkich okresie dali nam powód do dumy. I mimo że otrzymywaliśmy wielokrotnie dowody ich ciężkiej pracy w postaci wysokich lokat w konkursach, olimpiadach czy turniejach, to dopiero teraz nadeszła ta chwila, która przypieczętowała ich dotychczasowy trud i pokazała, że : „tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono”.

Bywają takie momenty, kiedy my - nauczyciele jesteśmy z nich szczególnie dumni, kiedy ich wyniki dodają nam skrzydeł i motywacji do dalszej pracy. Taki moment właśnie nadszedł, a ciężka praca opłaciła się. Ósmoklasiści udowodnili, że chcieć to móc, że nie ma takich przeszkód, których nie da się pokonać i zdali na wysokim poziomie egzamin z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego.

A oto wyniki:

Egzamin z języka polskiego

 

Egzamin z matematyki

 

Egzamin z języka angielskiego

 

szkoła 70,14 % (8 stanin)

szkoła 53,14%  (6 stanin)

szkoła 60,42% (5 stanin)

gmina 59 %

gmina 49%

gmina 57%

powiat 62 %

powiat 47 %

powiat 62%

województwo 62%

województwo 49 %

województwo 65 %

kraj 60%

kraj 47 %

kraj 66 %

Naszym uczniom, ich rodzicom i nauczycielom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Doskonałymi wynikami z egzaminów mogą pochwalić się szczególnie Michał Polak i Igor Andrzejczak, którzy zdobyli 100% z matematyki i 100% z języka angielskiego. Gratulujemy wysokich lokat!

 Naszym uczniom, ich rodzicom i nauczycielom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Dodatkowe informacje